Garanti Koşulları ve İptal, İade Koşulları
Ücretsiz Online İngilizce Seviye Testi İçin Tıklayın

Garanti Koşulları ve İptal, İade Koşulları

İptal ve İşlemleri
Tüm kullanıcılar Lengedu Dil Eğitim Sistemine başlamadan önce deneme aramalarına tabi tutulurlar. Bu arama Lengedu’nun ne olduğu, sunulan hizmetin hangi bileşenlerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması için yapılmaktadır.
Lengedu’dan hizmet satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar; deneme aramalarına katılmış, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış ve bu ürünü beğenmiş demektir.
Lengedu’dan yapılan alış veriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir.
Ayrıca Lengedu, Kullanım Sözleşmesi maddelerinden herhangi birinde belirtilen kuralın/kuralların ihlal edildiğini görmesi durumunda kullanıcının satın aldığı hizmeti durdulabilir.
Lengedu durdurulan hizmeti vermeme hakkına sahiptir. Bu nedenle satın alınan ya da durdurulan paketlerin iptali veya iadesi söz konusu değildir.
Garanti Koşulları Lengedu kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfî gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan Lengedu kesinlikle sorumlu tutulamaz.
Lengedu olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez.
Yine Lengedu hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir.
Lengedu her ne sebeple olursa olsun ders ertelemesi yapmaz ve yapacağını taahhüt etmez.